Novinky
Diskuze
Galerie
Kalendář
Bazar
Uživatelé
Nápověda
Dnes je
Vyhledání spojení:
Vlak Bus Vlak+Bus
MHD Brno
MHD Brno lodě
Hledání v mapě:
Svět  ČR  Brno
Poslat SMS:
Vodafone Telefónica O2 T-Mobile
Zpravodajství:
Svět  ČR  Brno
Jiné:
Počasí TV program Slovník
Čas ICQ go
Locations of visitors to this page

Archive for the ‘Novinky na FrajerX’ Category

Chat

Pondělí, Říjen 21st, 2013

Implementovali jsme do diskuzního fóra Board možnost soukromého chatu mezi 2ma osobami. V Board stačí kliknout na nové tlačítko Chat.

Fakticky jak už jsme avizovali práce na webu frajerx.com ustaly, tato úprava však byla tak snadná a rychlá, že jsme neodolali a provedli ji. Snad se vám všem, kdo tento web ještě používáte, bude hodit.

Emaily uživatelů

Čtvrtek, Prosinec 9th, 2010

V diskuzi v submenu Členové je k dispozici komunikační email členů dané diskuzní skupiny. Jeho úniku do spam listu se nemusíte bát - do diskuze je přístup pouze po přihlášení a zařazení člena do dané diskuzní skupiny je na rozhodnutí jejího správce.

Snad se jen sluší podotknout že komunikační email si můžete vyplnit ve svém účtu, například po přihlášení do diskuze.

Nápověda k použití webu FrajerX

Úterý, Duben 13th, 2010

Hlasujte prosím v anketě o potřebnosti nápovědy k použití webu FrajerX. Nevíte si rady s použitím některé aplikace? Napište nám! Rádi pro vás připravíme návod, jak na to.

Wysiwyg editor

Pondělí, Únor 15th, 2010

Editor zpráv diskuzního fóra Board a editor událostí pro kalendář jsou nyní wysiwyg (what you see is what you get). Můžete hlasovat v anketě, jak se vám to líbí.

Úpravy galerie ManGal

Čtvrtek, Leden 28th, 2010

Do galerie ManGal byly přidány nové filtry pro usnadnění vyhledávání alb. Dále bude implementována možnost přesnější klasifikace/zařazení alb. Do třetice se v seznamu alb zobrazují i ta prázdná, jelikož v současné době je jedinou možností pro přidání fotografií do alba použití odkazu “Přidat fotky” nad daným albem.