Novinky
Diskuze
Galerie
Kalendář
Bazar
Uživatelé
Nápověda
Dnes je
Vyhledání spojení:
Vlak Bus Vlak+Bus
MHD Brno
MHD Brno lodě
Hledání v mapě:
Svět  ČR  Brno
Poslat SMS:
Vodafone Telefónica O2 T-Mobile
Zpravodajství:
Svět  ČR  Brno
Jiné:
Počasí TV program Slovník
Čas ICQ go
Locations of visitors to this page

Klub turistiky č. 20 YMCA Brno


Pod YMCA Brno řada z nás dříve pracovala jako táboroví vedoucí na letních táborech pro děti. Byli jsme organizováni v Klubu táborových vedoucích č. 88. Z té doby jsou přístupné staré klubové stránky na adrese http://www.volny.cz/klub88/ymca_ktv.htm.

Na tábory jsme jezdili řadu let, ale všemu je jednou konec, a tak Klub č. 88 zanikl. Později však vzniká nový Klub turistiky č. 20, pod kterým pracuje řada lidí z bývalého klubu. Už však nejezdíme na tábory. Naší hlavní činností je cestování a poznávání luhů, hájů, hor, řek, pamětihodností, kultury, lidí a zkrátka všeho zajímavého a to jak u nás, tak i v zahraničí.

Nové klubové stránky byly umístěny nejdříve na adrese http://www.volny.cz/klub88/index.html, ale později jsme začali fungovat zde, na http://www.frajerx.com/klub20/ . K dispozici je zde diskuzní skupina, ve které plánujeme naše akce, a také galerie, kde z nich shromažďujeme fotky.

Diskuze

Provozujeme diskuzi, kde plánujeme nové akce a vůbec koordinujeme činnost klubu. Každý člen klubu má do této diskuze přístup.
Více...

Kalendář

Naplánované akce jsou pro lepší přehled udržovány v kalendáři. Klubové akce vidí jen členové klubu.
Více...

Galerie

Fotografie z vybraných akcí jsou přístupné v galerii.
Více...

Kontakty

Můžete nám také napsat na adresu jmarianek zavináč atlas.cz .
Zde je odkaz na mateřskou organizaci YMCA Brno.